Адвокатів запрошують пізнати мистецтво ефективної самооборони

27 Січня 2022 КСВ
Семінар Павла Володарського із самооборони для адвокатів

7 лютого у Києві відбудеться практичний семінар для українських адвокатів із самооборони на основі техніки японського бойового мистецтва айкі-дзюцу та ізраїльської військової системи рукопашного бою крав-мага.

Організатором заходу для колег стало Адвокатське бюро “Олексій Зеленцов та партнери”. На запрошення компанії наставником виступить президент Федерації Айкідзюдзюцу Ізраїль, головний інструктор Міністерства оборони Ізраїлю Павло Володарський.

Павло займається бойовими мистецтвами із 1987 року. Він є офіційним тренером ізраїльської збірної з Кендо, виступає на чемпіонатах Світу та Європи, розвиває свої школи, тренує учнів у різних куточках Європи. У 2020 році відкрив клуб Фудошинкан з Кендо в Одесі, який вже за рік завоював призові місця у групових міжнародних змаганнях в Україні та Грузії.

Айки-дзюдзюцу – японська бойова система, що включає кидкові прийоми, прийоми утримання, техніку захватів, а також володіння різними видами зброї.

Крав-мага – розроблена в Ізраїлі військова система рукопашного бою, яка робить акцент на швидкій нейтралізації загрози життю. Система здобула популярність після того, як була прийнята на озброєння ізраїльськими силовими структурами.

«Робота справжнього адвоката часто пов’язана з певними ризиками, які іноді несуть у собі фізичну загрозу життю та здоров’ю. Саме тому в нашій професії важливо мати хоча б базові навички самооборони, – зазначив О.Зеленцов. – Техніки айки-дзюдзюцу і крав-мага підходять тут якнайкраще, оскільки обидві вони спрямовані на максимально швидке та ефективне усунення небезпеки, що виникла».

Семінар безкоштовний. Обов’язковою умовою є підтвердження реєстрації за телефоном +380 (50) 947 0777

Дата проведення: 7 лютого. Початок о 16:00

Місце проведення: Київ, вул. Маршала Тимошенка, будинок 9 (вхід з двору), 4 поверх